Flaka's   wereldwijde agenten

Flaka reizen boek je lokaal bij een vertrouwd adres. Door onze jarenlange samenwerking met goede reispartners over de hele wereld die alles weten over onze reizen. Wanneer je het prettig vind om je vakantie dus dichtbij te boeken staan ze hier allemaal op een rijtje:


Nederland & Belgie

GoFun Sailing
Maartje van den Berg
info@gofunsailing.com
+31 6 20 553 904

Duitsland

Blaue Reise Agentur
Rainer Bockman
info@blaue-reise.de
+49 525 494 25 25

Spanje

Aproache Yachting
Joaquin Vazquez
aproache@aproache.com
+34 915 91 34 52

 

Engeland

Flaka UK
Rene Tiemessen
r.tiemessen@gmail.com
+44 203 608 4180

Slovenië & Kroatië

Goolets Ltd
Mitja and Alenka Mirtic
mitja.mirtic@goolets.net
+386 1 620 88 91

Zuid-afrika

Flaka South Africa
Tanya Lanser
flakacruisingsacpt@gmail.com
+27 83 319 4665

 

Italia

Caicco Charter
Massimo Pezzati
info@caicco-charter.it
+ 39 335 637 6217

Oostenrijk

Mayer Yachten
Eva Mayrhofen
e.mayer@mayer-yachten.com
+43 3152 2373

Rusland

Sailing VIP Russia
Maria Napisanova
maria.napisanova@gmail.com
RU: +7 965 273 43 28
FR: +33 671 54 30 51

 

Australie &
Nieuw Zeeland

Mariner Boating Holidays
Lauren White
lauren@marinerboating.com.au
AUS: 1300 131 724*
NZ: 0800 333 628*
*Toll free

Worldwide

Looking for Partners
If you think you have what it takes to become our representative for true high quality sailing cruises contact us !           TR +90 531 811 5389